Terug naar alle resultaten

Werkvoorbereider | Timmerselekt Doornenbal

Timmerselekt Doornenbal is een vooruitstrevende organisatie waar ketenintegratie, duurzaamheid, innovatie en ontzorgen van de opdrachtgever belangrijk is. Met deze visie is Timmerselekt Doornenbal uitgegroeid tot de top van de Nederlandse timmerindustrie. Onze professionals staan op de juiste plek in de productie en montage zodat wij continu de hoogste kwaliteit kunnen garanderen. Vele klanten binnen en buiten Nederland hebben onze kozijnen in hun gebouwen zitten. Zowel nieuwbouw als renovatie.
Ben jij de persoon die ons team komt versterken? Lees snel verder welke verantwoordelijkheid je bij ons krijgt.

Als werkvoorbereider voor de timmerfabriek ben jij er voor verantwoordelijk dat het hele productieproces blijft draaien. Je bent het aanspreekpunt voor vragen van de uitvoering bij productie. Samen met de projectcoördinator kijk jij vooruit en maak je de planning.
Je hebt alle vrijheid om samen met je team er voor te zorgen dat de klant optimaal tevreden is. Je bestelt benodigde artikelen, houdt werktekeningen bij, houdt een vinger aan de pols voor het verloop van het project. Daarnaast heb je nog een hele rits taken die bij jouw functie horen, daar vertel ik je graag meer over.

Het komt van pas als jij:

  • Tekenervaring hebt (AutoCad)
  • Wel eens hebt gecalculeerd
  • Verantwoordelijkheidsgevoel hebt voor jezelf en je collega’s
  • Passie voor hout hebt
  • Eerder hebt gewerkt als werkvoorbereider of in een vergelijkbare functie
Als je bij ons team komt ontvang jij:
  • Veel vrijheid en eigen verantwoording
  • Eigen beheer van projecten
  • Platte organisatie wat communiceren gemakkelijk maakt
  • Een salaris wat past bij de verantwoordingen & taken
  • Groei & ontwikkeling kansen
Krijg jij energie van deze vacature? Geïnteresseerd en wil je graag meer weten? Neem dan contact op voor 1 december. Je kunt ons bereiken door te bellen naar 064471 4097 of te mailen naar phonkoop@floxwerkt.nl. Pieter Honkoop van Team Bouw helpt je graag verder! *Flox verzorgt de werving & selectie voor Timmerselekt Doornenbal*

Lijkt dit je wat?

Jurrian Sturm

Hallo, Ik help je graag aan een baan in de sector Bouw.

Neem contact op