Terug naar alle resultaten

Metselaar, een steen van je hart!

Iedereen weet het zo langzamerhand wel. De bouw is weer helemaal terug op het niveau van voor de crisis. Dat is natuurlijk geweldig, maar het heeft ook een keerzijde. Iedereen is weer op zoek naar zekerheid. Naar de zekerheid van voor de crisis. Kijk, werk is er overal, maar waar kan je ook na de winter weer terugkomen? Of betaald je eerlijk volgens de CAO en geeft je het gevoel dat je ertoe doet!

Wij doen er alles aan om je dit te kunnen bieden! Zodat je weet dat het goed is en dat er "een steen van je hart af valt".

Wil jij dit ook ervaren? Kom bij ons werken! Wij kunnen je zekerheid bieden op een steenworp afstand van je huis! Wij werken momenteel in de volgende plaatsen:

  • Franeker
  • Leeuwarden
  • Dokkum
  • Drachten
  • Heerenveen
  • Sneek

Wij en onze 110 andere vakmensen zouden het fijn vinden als je ons team komt versterken. Wij hebben een paar simpele eisen:

  • Je hebt ervaring als metselaar of bereidt om het vak te leren.
  • Voor je collega's wil je net een stapje harder lopen
  • Je bent in het bezit van een VCA, of bereidt deze te halen.
  • Je kent de bouw humor.

Wil jij een steentje bijdrage in ons team? Wil je daar ook nog eens steenrijk (salaris tussen de 13,85 en 17,05 B.P.U.) van worden en dan ook nog op een steenworp afstand van je huis? Dan wil ik graag een bak koffie met je drinken en kan je hieronder reageren of bel 0318-581817/0644867741 en vraag naar Joël van der Meulen.

Lijkt dit je wat?

Joël van der Meulen

Goedendag, wil je in de bouw of logistiek werken? Dan kan ik je helpen.

Neem contact op